ساخت وبلاگ تایپیست - طراحی وب سایت - کامپیوتر کمک jazebeha.com دانلود فیلم ایرانی نمونه سوال امتحانی موبر سان دپیل لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
نقل قول های الهام بخش برای بالا بردن اعتماد بنفس

کسب و کار

نقل قول های الهام بخش برای بالا بردن اعتماد بنفس

گاهی اوقات نقل قول‌های آموزنده Ùˆ الهام بخشی را Ù…ÛŒ‌خوانیم Ú©Ù‡ گوینده آن‌ها افراد موفق Ùˆ بزرگی بوده‌اند. این نقل قول‌ها در عین کوتاهی Ù…ÛŒ‌توانند تاثیر قابل توجهی در زندگی ما داشته باشند. در این مطلب برای شما تعدادی از جملات الهام بخشی Ú©Ù‡ در مورد اعتماد به نفس گفته شده‌اند را جمع‌آوری کرده‌ایم Ú©Ù‡ خواندن Ùˆ به خاطر سپردن آن‌ها Ù…ÛŒ‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس در شما شود.

رسیدن به هدف

در راه رسیدن به هدف هر فردی ممکن است با مشکلات Ùˆ چالش‌های زیادی مواجه شود Ùˆ یکی از ابزاری Ú©Ù‡ برای غلبه به این موارد مورد نیاز است اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌باشد. افراد بزرگ بخش زیادی از موفقیت خود را مدیون اعتماد به نفس بالا هستند. اعتماد به نفس به شما این جرئت را Ù…ÛŒ‌دهد Ú©Ù‡ برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید Ùˆ در این مسیر مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. پس اگر Ù…ÛŒ‌خواهید با برخی از جملاتی Ú©Ù‡ افراد بزرگ Ùˆ موفق در مورد اعتماد به نفس گفته‌اند، آشنا شوید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

نقل قول‌هایی از افراد موفق Ùˆ بزرگ در مورد اعتماد به نفس

میکل آنژ در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: «Ø¨Ù‡ØªØ±ÛŒÙ† دستور زندگی این است Ú©Ù‡ شما اعتماد به نفس داشته باشید»

برایان تریسی در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: «Ø§ÛŒØ³ØªØ§Ø¯Ú¯ÛŒ در برابر سختی‌ها علاوه بر افزایش توانایی شما باعث ایجاد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌شود».

آدام اسمیت در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: «Ø¨Ø§Ù„اترین اعتماد‌ها، اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌باشد».

کاترین پاندر در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: «Ø¯Ø± اعماد به نفس قدرتی است Ú©Ù‡ توانایی‌ها Ùˆ اقتدارتان را دو برابر Ù…ÛŒ‌کند».

ویکتور هوگو در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: « نمی‌دانید تا Ú†Ù‡ حد اعتماد به نفس باعث اعتماد به هر چیز دیگر Ù…ÛŒ‌شود».

برایان تریسی در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: «Ø±Ø§Ø­Øª طلبی دشمن شماره یک شهامت Ùˆ اعتماد به نفس است».

برایان تریسی در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: «Ù‡Ø± Ú†Ù‡ قدر کارتان را بهتر انجام دهید، خودتان را بیشتر دوست خواهید داشت Ùˆ اعتماد به نفستان نیز بافایش خواهد یافت».

و برخی دیگر از بزرگان درباه اعتماد به نفس گفتند

ماری کوری در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: «Ø²Ù†Ø¯Ú¯ÛŒ برای هیچ کس آسان نیست. اما Ú©Ù‡ چه؟ باید پشتکار Ùˆ از همه مهم‌تر اعتماد به نفس داشته باشیم. باید باور کنیم Ú©Ù‡ هر یک برای انجام کاری استعداد داریم Ùˆ آن کار باید انجام شود».

جان ماکسون در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: «Ø§Ú¯Ø± خود به خویشتن اعتماد نداری، دیگران هم به شما اعتماد نخواهند کرد»

النور روزولت در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: «Ù‡Ø± بار Ú©Ù‡ در برابر ترس Ù…ÛŒ‌ایستید، قدرت، شهامت Ùˆ اعتماد به نفس پیدا Ù…ÛŒ‌کنید. باید کاری را انجام دهید Ú©Ù‡ فکر Ù…ÛŒ کنید نمی توان انجام داد».

جان ماکسول در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: «Ø²ÛŒØ§Ù†Ø¨Ø§Ø±‌ترین احساس پس از شکست، از دست دادن اعتماد به نفس Ùˆ مشکوک شدن به توانایی Ùˆ صلاحیت خویش است».

گوته در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: «Ø¨Ù‡ خویشتن اعتماد کن، آنگاه راه زندگی را خواهی یافت».

وین دایر در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: « اگر از اعتماد به نفس بهره‌ای ندارید به کاری بپردازید Ú©Ù‡ در نتیجه انجام آن نسبت به خود احسااس رضایت Ù…ÛŒ‌کنید».

گوستاولوبون در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: «Ú©Ø³ÛŒ Ú©Ù‡ به خودش اعتماد داشته باشد به تعریف کسی نیاز ندارد».

جک گیب در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: « اعتماد به نفس برآمده از خطراتی است Ú©Ù‡ از آن‌ها نجات یافته‌ایم»

لوئیس Ù„. Ù‡ÛŒ در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: «Ø³Ø§Ù„هاست Ú©Ù‡ خودتان را مورد انتقاد قرار داده اید Ùˆ کار نکردید. سعی کنید خودتان را تایید کنید Ùˆ ببینید Ú†Ù‡ اتفاقی Ù…ÛŒ افتد».

دنیس وایتلی در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: «Ø¨Ø±Ø§ÛŒ ایجاد اعتماد به نفس واقعی باید بر موفقیت‌‌هایمان در زندگی متمرکز شویم Ùˆ شکست‌ها Ùˆ نکات منفی را فراموش کنیم».

عظیم پرمجی در مورد اعتماد به نفس Ù…ÛŒ‌گوید: « رهبری، اعتماد به نفس همکاری با افرادی است Ú©Ù‡ از شما باهوش‌تر Ù…ÛŒ‌باشند».

نتیجه‌‌گیری

یکی از مهم‌‌ترین عواملی Ú©Ù‡ باعث خواهد شد شما بتوانید به موفقیت برسید داشتن اعتماد به نفس بالا است. با وجود اعتماد به نفس شما میتوانید به اهداف بزرگ خود برسید. پس همواره باید به دنبال افزایش اعتماد به نفس در خود باشید. یکی از راه‌های افزایش اعتماد به نفس توجه به سخنان بزرگان Ùˆ افراد موفق در مورد اعتماد به نفس است. این جملات کوتاه Ù…ÛŒ‌توانند برای شما الهام‌بخش باشند Ùˆ به شما Ú©Ù…Ú© کنند Ú©Ù‡ اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

+ نوشته شده در پنجشنبه 13 مهر 1396ساعت 11:24 توسط ماهان تیموری | | تعداد بازدید : 19